Bez większych problemów Schalke uhlídalo wygodne prowadzenie uzyskane z Grecji i wsunął do ósmej finału Ligi Europejskiej. PAOK w tym rewanżu nie mógł zagrać w najsilniejszym możliwym składzie, kontynuował jego postęp był właściwie już duży postęp utopia. O wszystkim istotne wykluczyć pierwszej połowie, która spadła dwa gole w meczu.

Die Königsblauen naprawdę nie trzeba pokazać nie rewelacyjną wydajność. Třígólové roztrwonić przewagi z pierwszego meczu z przeciwnikiem, który również niedawno miał zacząć bez vykartovaných Léo Matos, Fernando Varela i Marina Leovace, to naprawdę wielki grzech. A jednak z greckiego klubu nie stracili siedem z rzędu

To zderzenie Europa League w pierwszej rundzie play-off z pewnością nie należą do najbardziej obserwowany. Jeśli jeśli podsumować bukmacher Unibet najważniejsze, prowadzić Alessandro Schöpf odesłany do domu, po jakimś czasie Patrioty zdobył Matija Nastasic, a potem zdobyć nieporuszony. Goście mieli nic do stracenia, a na początku byli trochę bardziej aktywne są.

W 9. minucie pierwszy strzał pracował Šachov jednak bramkarz Fährmann tego eksperymentu łatwo zlikwidowane, a następnie stosunkowo złożonych kątów i trudniejszą pozycję zajął z jego prawej podbiciu Koulouris, ale kieruje się w bok. Dużo bardziej niebezpieczne, z drugiej strony, Naldo nagłówku, ale bramkarz glikozaminoglikanów fantastyczny jedną ręką trafienie.

Tylko w ciągu pierwszych 23 minut zmieniło się na postęp i Schalke w tej chwili wydaje się, że ostatecznie zdecydował o udanym zabiegu. Choupo-Moting jego podanie w polu karnym wydany Schöpf, który sam nie wahał się przed glikozaminoglikanu. Ale to wkrótce offset, to kiedy Mystakidisův przejechać jej sieć zderzył się nieszczęśliwie Nastasic.

Na koniec półrocza nie trenera Markus Weinzierl wsiadł do obiecujących możliwości, ale Huntelaar czele tuż obok drzwi i prawie uderzył z jego bardzo przyzwoitej strzale z środkowym odległości Bentaleb. Druga połowa zdawała się być odtwarzane na to tylko z obowiązku, a może końcowe minuty nieco futbolu przełamał lody.

Po pierwsze, jeszcze nie udało mu się wymusić Bentaleb, kilka chwil później do końca głowy Goretzki pracował, ale nie przeciwko glikozaminoglikanie. Również Fährmann musiał być na poszukiwania w 90 minucie przed Poungourasovi w ustawieniu jednostki niemieckiej trafił w słupek poprzez Kehrer Höwedes a następnie od dorážky niedojrzałych zwrócić wielką glikozylacji.